Sony Xperia Z3v Format Atma ve Sıfırlama

Sony Xperia Z3v Format Atma ve Sıfırlama işlemlerini adım adım uygulayarak cep telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Sony Xperia Z3v Format Atma ve Sıfırlama işlemlerini adım adım uygulayarak cep telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Top 10 Test Online Scanner


Sony Xperia Z3v cep telefonunuzda, yavaşlama sorunu varsa, kasma ve donmalar mevcutsa, telefonunuza virüs bulaştıysa, cep telefonunuz açılış logosunda kalıyor veya kendi kendine açılıp kapanıyorsa, sık sık sistem ve uygulama hataları alıyorsanız veya ekran şifresi ve desen kilidinizi unuttuysanız Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemi gerçekleştirerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. ÖnemliSony Xperia Z3v format atma işlemine başlamadan önce cep telefonunuzun şarj yüzdesinin en az %50 olduğundan emin olun, aksi halde telafisi mümkün olmayan zararlar ile karşılaşabilirsiniz.

1. Yöntem: Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla Menüsünü Kullanarak Format Atma

Sony Xperia Z3v fabrika ayarları menüsünü kullanarak cihazınızın içeriğine erişebildiğiniz durumlarda, tüm verileri sıfırlama ve fabrika ayarlarına dönme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemini aşağıdaki adımları izleyerek tamamlayabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzun şarj yüzdesinin en az %50 olduğundan emin olun.
  • Yedekleme ve Geri Yükleme seçeneklerini kullanarak verilerinizi yedekleyin.
  • Cihazınızın Ayarlar menüsünü açın.
  • Ayarlar menüsünden Yedekle ve Sıfırla seçeneğine dokunun, Yedekle ve Geri yükle kısmından size uygun olan seçenekleri işaretledikten sonra Kişisel Veri kısmından Fabrika Ayarlarına Sıfırla seçeneğine dokunun.
  • Ekranda yer alan bilgileri okuyup Cihazı Sıfırla seçeneğine dokunun.
  • Desen Kilidi, Pin veya Şifre girerek onaylayın.
  • Dahili depolama alanındaki verilerin silinmesini istiyorsanız Herşeyi Sil e dokunun.
  • Sony Xperia Z3v format atma işlemi bittiğinde cihazınız yeniden başlayacaktır.

Sony Xperia Z3v Format Atma Resimli Anlatım

sony fabrika ayarları 1 sony fabrika ayarları 2 Sony Xperia Z3v sıfırlama işleminin ardından cihazınızın ilk açılışı normalden uzun sürecektir. Hoşgeldin ekranına ulaştığınızda cihazınızdan Google hesabınıza giriş yaparak kurulum işlemine geçebilir, verilerinizi geri yükleme işlemi yapabilirsiniz.

2. Yöntem: Sony Xperia Companion Kullanarak Format Atma / Yazılım Onarımı

Eğer Sony Xperia Z3v cihazınızın ayarlar menüsününe erişemiyorsanız Xperia Companion programını kullanarak Sony Xperia Z3v yazılım onarımı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Xperia Companion genellikle cihaz içeriğine erişemediğiniz durumlarda, kilit kodunu veya desen kilidini unuttuysanız, cihazınız açılış logosunda kalıyorsa veya kendi kendine yeniden başlatma işlemi yapıyorsa kullanılır. Sony Xperia Companion programını indirmek için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanın: Xperia Companion İndir Xperia Companion programını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra programı çalıştırın. Program ilk açıldığında USB kablosu yardımı ile Sony Xperia Z3v cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. xperia companion 1 Xperia Companion, Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemi için gerekli olan tüm dosyaları cep telefonunuzu bilgisayara bağlamanızın ardından yüklemeye başlayacak ve cihazınızı tanıyacaktır. xperia companion 2 Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemi için gerekli olan driver dosyaları kısa sürede bilgisayarınıza ve telefonunuza yüklenip hazır hale gelecektir. Bilgisayarınız cep telefonunuzu tanıdığında ve içeriğine erişebilir hale geldiğinde Xperia Companion programı üzerinden Yazılım Onarımı seçin. ÖnemliSony Xperia Z3v format atma işlemine başlamadan önce cep telefonunuzun şarj yüzdesinin en az %50 olduğundan emin olun, aksi halde telafisi mümkün olmayan zararlar ile karşılaşabilirsiniz. xperia companion 3 Yeni bir güvenlik yöntemi olarak Android 5.1 ve üzeri sürümler için Sony Xperia Z3v format atma işleminden sonra Google hesap doğrulama işlemi gerekmektedir. Bu yüzden Google hesabınızın şifresini biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Google hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini hatırlamıyor veya bilmiyorsanız bu işlemi yapmak son derece risklidir, cihazı tamamen kullanılmaz hale getirebilir. xperia companion 4 Xperia Companion Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemi için bilgisayarınızı hazırlar. xperia companion 5 Xperia Companion Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemi için cep telefonunuzu hazırlar. xperia companion 6 Sony Xperia Z3v yazılım onarımı işlemi cihazınızda bulunan tüm kişisel verilerizi (resim, rehber, müzik, notlar) silecektir, bu işlemin geri dönüşü yoktur. xperia companion 7 Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işlemi için bilgisayarınız ve cihazınız hazır, Sonraki butonuna tıklayarak yazılım onarımı işlemine geçebilirsiniz. ÖnemliSony Xperia Z3v yazılım onarımı işlemi sırasında USB kablonuzun bağlantısını kesmeyin, işlem yarıda kaldığında cihazınızı bir daha kullanamayabilirsiniz! xperia companion 8 xperia companion 9 xperia companion 10 xperia companion 11 Sony Xperia Z3v format atma ve sıfırlama işleminin ardından cihazınızın ilk açılışı normalden uzun sürecektir. Hoşgeldin ekranına ulaştığınızda cihazınızdan Google hesabınıza giriş yaparak kurulum işlemine geçebilir, verilerinizi geri yükleme işlemi yapabilirsiniz.